Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wigilia Izbowa

poniedziałek, 21, grudzień 2015

17 grudnia br. (czwartek) odbyła się coroczna Wigilia Izbowa dla przedsiębiorców. Tym razem spotkanie wigilijne odbyło się na Zamku Książąt Pomorskich w odnowionej sali Bogusława X. Była to niepowtarzalna okazja spotkać się przy okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Oprawa artystyczna i występy artystów to kolejny przykład efektywnej współpracy biznesu i kultury w naszym regionie.

Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy za udział oraz wspracie naszej charytatywnej akcji. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia fotorelacji ze spotkania, dostępnej nahttp://izba.info/gale…/…/2015/wigilia-izbowa-17-grudnia.html

Pierwsze spotkanie plenarne CEO

wtorek, 01, grudzień 2015

CEO final logo

EU flag-Erasmus vect POS

W czwartek 3 grudnia br. odbędzie się pierwsze spotkanie plenarne w ramach projektu CEO – Creative Entrepreneurs Online – Kreatywny Przedsiębiorca w Sieci.

Czytaj więcej...

Koncert w Starej Rzeźni

czwartek, 12, listopad 2015

Bez tytułuW dniu 16.01.2016 r. o godz. 18:00 w Centrum Kultury Euroregionu STARA RZEŹNIA w Szczecinie odbędzie się impreza poświęcona 12 rocznicy śmierci Czesława Niemena p/t "Piosenki Czesława Niemena i muzyka lat 60."

Czytaj więcej...

Biznes i Sztuka… czyli grudniowe spotkania z muzyką

poniedziałek, 02, listopad 2015

fortepian05112015Muzyki słuchamy przez cały rok. Jednakże w grudniu nabiera ona szczególnie niezwykłego uroku. Grudzień to jeden z najpiękniejszych miesięcy w polskiej tradycji i kulturze. Oczekując na świąteczny czas, na odejście starego i przybycie nowego roku, spotykamy się w gronie tych, z którymi pracujemy wspólnie przez 12 miesięcy.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na targi,

wtorek, 11, sierpień 2015

targi17082015Przedstawicieli branży kreatywnej jak również osoby i firmy związane ze sztuką zapraszamy do udziału w targach międzynarodowych vocatium. Będzie to bardzo dobra okazja do promowania Państwa działalności na rynku przygranicznym. Już teraz zapraszamy na spotkanie informacyjne dot. targów , podczas którego będziemy mieli zaszczyt gościć Dyrektora Wydziału ObsługiInwestorów i Biznesu Urzędu Miasta Szczecin Pana Aleksandra Buwelskiego.

Czytaj więcej...