Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zapraszamy na targi,

wtorek, 11, sierpień 2015

targi17082015Przedstawicieli branży kreatywnej jak również osoby i firmy związane ze sztuką zapraszamy do udziału w targach międzynarodowych vocatium. Będzie to bardzo dobra okazja do promowania Państwa działalności na rynku przygranicznym. Już teraz zapraszamy na spotkanie informacyjne dot. targów , podczas którego będziemy mieli zaszczyt gościć Dyrektora Wydziału Obsługi Inwestorów i Biznesu Urzędu Miasta Szczecin Pana Aleksandra Buwelskiego.

Celem spotkania jest m.in. przedstawienie koncepcji targów vocatium wszystkim zainteresowanym, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność promocyjną o współpracę między edukacją a biznesem. IfT Instiut für Talententwicklung (Instytut Rozwoju Talentów) od ponad 15 lat wspomaga młodych ludzi w Niemczech i regionie przygranicznym w procesie wyboru kariery edukacyjno–zawodowej, doradzając i pomagając im znaleźć odpowiedniego pracodawcę lub uczelnię wyższą. Dzięki wyjątkowej formule w naszych projektach od lat uczestniczą największe niemieckie przedsiębiorstwa i uczelnie wyższe. W przyszłym roku po raz pierwszy w Polsce zorganizowana zostanie w Szczecinie polska edycja targów edukacyjno-zawodowych vocatium.

Spotkanie informacyjne skierowane jest do: Przedsiębiorców, Jednostek Naukowych, Szkół Wyższych, Instytucji kultury oraz doradztwa zawodowego z regionu Szczecina. Aby zaciekawić najzdolniejszych uczniów i absolwentów swoją ofertą, trzeba stosunkowo wcześnie promować i kreować wartość swojej firmy w regionie. O naszej działalności, portfolio firmy oraz o targach vocatium Szczecin dowiecie się Państwo na spotkaniu, które odbędzie się 26. sierpnia 2015 roku o godzinie 11.00 w Północnej Izbie Gospodarczej.