Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Biznes i Sztuka… czyli grudniowe spotkania z muzyką

poniedziałek, 02, listopad 2015

fortepian05112015Muzyki słuchamy przez cały rok. Jednakże w grudniu nabiera ona szczególnie niezwykłego uroku. Grudzień to jeden z najpiękniejszych miesięcy w polskiej tradycji i kulturze. Oczekując na świąteczny czas, na odejście starego i przybycie nowego roku, spotykamy się w gronie tych, z którymi pracujemy wspólnie przez 12 miesięcy. 

Nastrój spotkania z pewnością ocieplą dźwięki polskich kolęd i pastorałek, a także melodie znanych światowych piosenek bożonarodzeniowych. Z muzyką na żywo atmosfera spotkania nabierze szczególnej barwy, ciepła, pojawiają się nieoczekiwane, jedyne w swoim rodzaju wrażenia i przeżycia.

Solowo i w zespole zagrają i zaśpiewają dla Państwa Uczniowie i Nauczyciele Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Szczecinie.  W celu ustalenia miejsca i programu koncertu prosimy o kontakt telefonicznie 91 423 26 55 lub za pomocą poczty elektronicznej na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.